O kapele

Kapela vznikla (ve složení Pavel Eisenhammer – zpěv, kytary, Milan Svítek – basa, Víťa Veselý – bicí) v listopadu 2004 v Litvínově. Historicky první koncert jsme odehráli na festiválku v Litvínově “Na Pavlu” v r.2005  a v roce 2006 jsme natočili ve zkušebně živé demo „Outside“, který si skoro celý můžete stáhnout v sekci MP3 (http://www.wanmen.com/empetri/). Song „Watching the Time“ má i videoklip a hrál i v několika rádiích. (Několikrát jsme si zahráli i jako předkapela -123 minut.)

Někdy začátkem roku 2007 nahradil za bicíma Víťu  Šípus a na konci téhož roku Šípuse nahradil Jarda Drápala (ex Laura a její tygři, Anna K. Band, Sandra a její veMbloudi, DeeBlue). Přesto že změna bubeníků koncertní činnost jaksi omezila, i tak jsme toho odehráli poměrně dost a to i jen akusticky. V současnosti už (s Jardou) koncertujeme opět častěji a včetně akustických koncertů.

Ve studiu Ponte Records jsme v roce 2012 nahráli nové skladby, které si také můžete stáhnout v sekci MP3.

V roce 2014 zaujal post druhého kytaristy Václav Schwarzinger (B.B. Band), kterého v roce 2015 nahradil na klávesy Filip Šašek (Pavel Houfek Band).

Pavel Eisenhammer – zpěv-řev, kytary (ex Denjisa, ex Jams Band 00x)

Milan Svítek – basa (ex B.B. Band , ex Jams Band 00x)

Jarda Drápala – bicí  (Anna K. Band, Sandra a její veMbloudi, DEE BLUE atd.)

Filip Šašek – klávesy (Lucka Vondráčková a VOKOBERE – Kousek štěstí tour, Pavel Houfek Band)

Kristýna Pištěková – zpěv (Pavel Houfek Band)

Stage Plan kapely:

stageplanwanmensonk

Facebookovský profil kapely:
https://www.facebook.com/wanmensonk/?fref=ts