X
X
<span id="back-to-top-inner"></span>

Kapela

Litvínovská kapela Wan Men Sonk funguje od roku 2005. V repertoáru máme hlavně vlastní autorské skladby v převážně funk-rock-popovém stylu, ale hrajeme i převzaté skladby od např. Alanis Morissette, Seal, DNCE, Prince, Michael Jackson atd. ve vlastních úpravách.

Aktuální složení:

Kristýna Pištěková – zpěv (Dream College, Big Band Bonit)
Pavel Eisenhammer – zpěv, kytary (ex Denjisa, ex Jams Band 00x, ex B.B. Band )
Milan Svítek – basa (ex B.B. Band , ex Jams Band 00x)
Jarda Drápala – bicí  (Anna K. BandSandra a její veMbloudiDEE BLUE atd.)
Filip Šašek – klávesy (Lucka Vondráčková a VOKOBERE – Kousek štěstí tour, Pavel Houfek Band)

Historie:

Kapela vznikla (ve složení Pavel Eisenhammer – zpěv, kytary, Milan Svítek – basa, Víťa Veselý – bicí) v listopadu 2004 v Litvínově. Historicky první koncert jsme odehráli na festiválku v Litvínově “Na Pavlu” v r.2005  a v roce 2006 jsme natočili ve zkušebně živé demo „Outside“. Song „Watching the Time“ má i videoklip a hrál i v několika rádiích. (Několikrát jsme si zahráli i jako předkapela -123 minut.)

Někdy začátkem roku 2007 s námi hrál Karel „Šípus“ Šimon, který i dnes s námi občas hraje na záskoky. Na konci roku 2007 Šípuse nahradil Jarda Drápala (ex Laura a její tygři, Anna K. Band, Sandra a její veMbloudi, DeeBlue).

Ve studiu Ponte Records jsme v roce 2012 nahráli nové skladby, které si také můžete stáhnout v sekci MP3.

V roce 2014 zaujal post druhého kytaristy Václav Schwarzinger (B.B. Band), kterého v roce 2015 nahradil na klávesy Filip Šašek (Pavel Houfek Band).

V roce 2019 jsme přibrali skvělou zpěvačku Kristýnu Pištěkovou.

WAN MEN SONK